Popüler Konular

Posted by : Dexter 19 Eylül 2013 Perşembe


Konu

Lise ikinci sınıf öğrencisi Teppei Arima, ailesini bir trafik kazası sırasında kaybetmiştir. Büyükbabası Isshin Arima, Japonya'nın ekonomisinin iplerini elinde bulunduran güçlü bir adamdır ve günün birinde Teppei'nin, şirketi Arima Group'un başına geçmesini istemektedir. Teppei'nin yüksek sosyeteye girmeye hazırlanması için O'nu zengin ve güçlü insanların okuduğu elit bir akademiye yazdırır.


Karakterler

Teppei Arima: Teppei dizinin baş karakteridir. Teppei ailesi öldükten sonra zengin büyükbabası tarafından alınır. Motor kullanmayı çok sever ve usta bir kılıç kullanıcısıdır.
Charlotte Hazelrink: Dizinin prensesi olan Charlotte Teppei ile okuldan değil normal hayattan karşılaşmaları sonucu tanışmışlardır. Prensesin arabasını peşine takılan serserileri gören Teppei Prensesi kurtarırken arabadan ikisi de düşer. Bu şekilde ilk tanışmaları böyle olur. Büyükbabasının Teppei'yi yolladığı okulda tekrar karşılaşırlar.
Sylvia Van Hossen: Teppei'nin nişanlısıdır. Teppei ile karşılaşmaları epey garip olmuştur. Teppei büyükbabasının yanında ilk günün sona ermesini izlerken balkonda bir kızın kılıçla antrenman yaptığını görür ve selamlaşmak için aşağıya iner. Ama Sylvia ona saldırır, bunun üzerine karşılık veren Teppei O'nu artık bir rakip olarak görür. Sesleri duyup aşağıya inen büyükbabası onları durdurup nişanlı olduklarını açıklar. Bu açıklamaya Teppei çok şaşırmıştır.
Yuu Fujikura: Teppei'nin özel hizmetçisidir.

Leave a Reply

Subscribe to Posts | Subscribe to Comments

- Copyright © 2013 animeBASE Fansub - Date A Live - Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -